Kaklasaite novērš Fire no play-off attēla

Melek Ozcelik

'Fire' izkrita no pēcsezonas cīņas pēc neizšķirta 2:2 pret MLS vadošo New England Revolution sestdien 'Gillette' stadionā.

Sestdienas vakarā Foksboro, Masas štatā, uzbrucējs Staņislavs Ivanovs sitienu veica Revolution aizsargs Dehuans Džounss.

Čikāgas Fire FC

FOXBOROUGH, Mass. — Alvaro Medrans un Ignasio Aliseda guva pa vārtiem, taču Fire izkrita no cīņas pēc sezonas, neskatoties uz neizšķirtu 2:2 pret MLS vadošo New England Revolution sestdien Gillette stadionā.

21 gadu vecais Aliseda guva savus pirmos vārtus gandrīz trīs mēnešu laikā ar sānu vārtsargu, tādējādi 88. minūtē noslēdzot rezultātu Fire (7-16-7), kurai bija jāuzvar, lai saglabātu savas šaurās izslēgšanas iespējas. .

Esmu ārkārtīgi lepns par puišiem, un mums vienkārši tagad ir jāizbauda šis lieliskais punkts izbraukumā un jāpārgrupējas un jāturpina pabeigt katra spēle ar tādu pašu mentalitāti un attieksmi, sacīja Fire pagaidu treneris Frenks Klopass. 'Tas ir viss, ko es lūdzu, un es domāju, ka tas ir viss, ko fani un visi Čikāgas pilsētā vēlas no šīs komandas, lai tikai atstātu visu laukumā.

Pēc bezvārtu pirmā puslaika, kurā Fire pārspēja apgriezienus ar 10:6, otrais puslaiks sākās ļoti ātri, jo abas komandas guva vārtus pirmajās četrās minūtēs. Jaunā Anglija sita pirmais, kad pussargs Vilfrīds Kaptums 47. minūtē guva vārtus gar Gabriela Sļoņinas izstieptajām rokām.

Ugunsgrēks atbildēja divas minūtes vēlāk, kad pussargs Medrans precīzi izpildīja aizsarga Džona Espinozas centrējumu, gūstot savus otros vārtus sezonā.

Manuprāt, tas bija lielisks komandas darbs,'' sacīja Fire aizsargs Johans Kappelhofs. ‘’Katrs atdeva visu. Mēs strādājām viens otra labā, un [cīnījāmies] līdz pašām beigām.''

Gustavo Bū guva savus komandas vadībā 14. vārtus, 76. minūtē panākot Revolution (20-4-6) vadību ar 2:1.

Revolution ir 66 punkti, kas ir visvairāk 30 spēlēs jebkurai komandai MLS vēsturē.