Lāči pret delfīniem: 6. nedēļas gala rezultāts un svarīgākie punkti

Melek Ozcelik

Mičels Trubiskis izskatās piespēle pret delfīniem. | Lynne Sladky/AP foto

'Bears' svētdienas pēcpusdienā atgriezās no atvadīšanās ar trakulīgu zaudējumu ar 31:28 pret 'Dolphins'. Džeisons Sanderss trāpīja 47 jardu spēles uzvarētājam, kad laiks beidzās pēc tam, kad Kodijs Pārkijs netrāpīja no 53 jardiem minūtes iepriekš.

Vēl pirms tam 'Dolphins' bija iespēja uzvarēt pagarinājumā ar bumbu pie 'Bears' 1 jarda līnijas, kad kenijietis Dreiks piespēlēja, šķērsojot vārtu līniju. Kad spēle bija gandrīz beigusies, Edijs Goldmens satriecošā pagriezienā atguva bumbu.

Lāči atbildēja, braucot līdz Dolphins 35 jardu līnijai, pirms pagriezās pret Pārkiju, kurš sita garām pa labi. Pēc tam Dolphins pēdējās divās minūtēs brauca, lai noskaidrotu Sandersa spēles uzvarētāju.

Slikts pirmais puslaiks lika Bears puslaikā iedzinējos ar 7:0, bet trešajā ceturtdaļā viņi eksplodēja un izvirzījās vadībā ar 21:13. Šķita, ka komanda bija uz spēles sliekšņa, kad tā guva acīmredzamu piezemējumu, panākot 15. punktu, taču 11 metru soda sitiens atspēlēja spēli, pēc tam Mičs Trubiski iemeta pārtvertu bumbu, lai Bears nospēlētu otro sarkano zonu.

Dolphins spēlētājs Alberts Vilsons ceturtajā ceturtdaļā turpināja sasmalcināt pretinieku aizsardzību, Maiami vairākkārt atbildot ar spēli uz līnijas. Osveilers, startējot savainotā Raiena Tanehila vietā, iemeta 380 jardus, trīs piezemējumus un divas pārtvertas bumbas.

Sezonā ar zaudējumu Bears zaudē 3:2. Atkārtoti izdzīvojiet mežonīgo 6. nedēļu for the Bears šeit:

Gala rezultāts: Dolphins 31, Bears 28 (OT)

Delfīni 31, Lāči 28 : Pēc Bears ielaistiem vārtiem, Dolphins spēlētājs Džeisons Sanderss trāpa 47 jardu uzvaras mēģinājumā, pabeidzot divu minūšu vingrinājumu Broka Osveilera vadībā. Čikāgai to ir grūti norīt.

Lāči 28, delfīni 28 : Kodijs Pārkijs no 53 jardiem netrāpa tieši pēc potenciāla spēles uzvaras sitiena. 'Bears' aizsardzībai atkal vajadzēs izturēt, līdz pagarinājumam atlikušas mazāk nekā divas minūtes.

Lāči 28, delfīni 28 : AKIEM HICKS!!! KAS?!? Bears bija burtiski collas no spēles zaudējuma, kad Hikss piespieda Kenjonam Dreikam piespēlēt, ko Edijs Goldmens atguva gala zonā. Maiami bija nepieciešamas tikai dažas collas, lai pabeigtu spēli ar piezemējumu. Tā vietā lāčiem ir bumba un iespēja uzvarēt. Savvaļas.

Lāči 28, delfīni 28 : Smieklīgs atlēciens notiek Dolphins ceļā, kad kļūdaina piespēle atlec pie Adriana Amosa un 35 jardus nokļūst Kenija Stīlsa rokās. Viņi tagad draud Lāču teritorijā.

Lāči 28, delfīni 28 : Maiami uzvar iemetienā, kas nozīmē, ka Dolphins būs iespēja pārtraukt spēli ar piezemējumu.

Regulas beigas: Bears 28, Dolphins 28

Lāči 28, delfīni 28 : Bears izvēlas mesties ceļos, un mēs dosimies uz pagarinājumu.

Lāči 28, delfīni 28 : Bears aizsardzība iztur un piespiež sitienu, taču uzbrukumā nebūs viegli ar bumbu pie Dolphins 6 jardu līnijas ar 34 sekundēm un vienu taimautu.

Lāči 28, delfīni 28 : Atkal notiek katastrofa, kad Tariks Koens piespēlēja to, kas būtu bijis tuvu pirmajam sitienam laukuma vidusdaļā. 'Bears' aizsardzība jau iepriekš izskatījās saspringta, un tagad tai ir jāapstājas īsā laukumā, lai saglabātu neizšķirtu spēli. Jā.

Lāči 28, delfīni 28 : Uhhhhhhhh Alberts Vilsons izdarīja lietu.

Pat Broks Osveilers šajā brīdī šķiet pārsteigts:

Lāči 28, delfīni 21 : Entonijs Millers, plaši atvērts, viegls piezemējums. Tas bija skaisti.

Lāči 21, delfīni 21 : Daži apšaubāmi Miča Trubiski lēmumi šeit, taču viņam paveicas, kad Dolphins atmet to, kam vajadzēja būt pārtvertam. Mēs gaidām lielu trešdaļu pēc tam, kad Mets Naģis piezvanīja taimautu.

Lāči 21, delfīni 21 : The Bears saņem pārtraukumu trešdaļā un īsajā sitienā ar piespēļu iejaukšanos Dolphins debitantam Minkam Ficpatrikam.

Lāči 21, delfīni 21 : Broks Osveilers kaut kādā veidā atrod Keniju Stīlsu beigu zonas aizmugurē par veiksmīgu divu punktu pārvēršanu. Pirms neilga laika šķita, ka Bears pacelsies ar 28:13. Tagad viss ir neizšķirts, līdz ceturtajai ceturtdaļai atlikušas deviņas minūtes.

Lāči 21, delfīni 19 : Bears aizsardzība sabrūk pēc ekrāna piespēles Albertam Vilsonam, kuru viņš aizvada līdz mājai, lai gūtu piezemējumu. Tagad Dolphins jādodas uz diviem, lai mēģinātu izlīdzināt spēli.

Lāči 21, delfīni 13 : Trešajā un 5. spēlē Maiami labā Alberts Vilsons veic milzīgu tvērienu pāri 28 jardiem.

Lāči 21, delfīni 13 : Acīmredzamo piezemējumu, ko izdarīja Tariks Koens, atguva Treja Bērtona, pēc tam T. Dž. McDonald novāc Miču Trubiski virs laukuma vidus. Potenciāli milzīgas šūpoles šajā spēlē pēc briesmīgā jaunā Bears QB lēmuma.

Lāči 21, delfīni 13 : Tariks Koens ieslēdz degļus! Jā. Atskrējējs izdarīja īsu piespēli pāri vidum un uzmeta strūklas, lai iegūtu 50 jardus. Viņam ir līdz piecām tvērām 68 jardos spēlē.

Trešā ceturtdaļa: Bears 21, Dolphins 13

Lāči 21, delfīni 13 : Bears aizsardzība saliecas, nesalaužoties, jo Dolphins samierinās ar Džeisona Sandersa īsu vārtu guvumu. Tomēr tagad atkal ir viena rezultāta spēle.

Lāči 21, delfīni 10 : Leonards Floids ir Bears pirmā rupjā piespēlētāja soda upuris sezonā, un, protams, tas ir strīdīgs izsaukums.

Lāči 21, delfīni 10 : Teilors Gabriels ar vēl vienu lielu lugu…

… tad Tariks Koens gandrīz neskarts dodas beigu zonā, lai veiktu trīs spēļu, 75 jardu piezemējuma braucienu tieši vienā minūtē.

Lāči 14, delfīni 10 : Džeisons Sanderss gūst karjeras rekordu 50 jardu vārtus, noslēdzot astoņu spēļu 43 jardu piedziņu un izvirzoties vadībā Bears. Brokam Osveileram joprojām ir neliela ķīmija ar stingro galu Niku O’Līriju, kurš tvēra 19 jardu piespēli, lai ātri sāktu disku.

Lāči 14, delfīni 7 : Piezemējums! Alens Robinsons gūst otro piezemējumu sezonā uzreiz pēc lielā apgrozījuma. Šeit sāk ripot Lāči.

Lāči 7, delfīni 7 : Kails Fullers nenomet vēl vienu! Bears stūra aizsargs viegli paņem Broka Osveilera paviršu piespēli un atgriež to līdz Dolphins 12 jardu līnijai. Fulleram šī ir otrā pārtvertā spēle.

Lāči 7, delfīni 7 : Atkal lāpstas piespēle sit!! Mičs Trubiski pārpildītajā vietā to pārvērš tieši Treijam Bērtonam, un saspringtajā galā tiek gūts komandas pirmais rezultāts šajā dienā.

Delfīni 7, lāči 0 : Miča Trubiska skaista viltus pārsūtīšana pārvēršas par 28 jardu lēcienu pa vidu, kas būtu varējis sasniegt vairāk, ja viņš nepakluptu, tad Alens Robinsons uzliek 32 jardu soda sitienu par piespēli. Lāči jau atrodas pie Dolphins 15 jardu līnijas.

Puslaiks: Dolphins 7, Bears 0

Delfīni 7, lāči 0 : Bears izvairās no lielāka deficīta ar pārtvertu bumbu, lai pabeigtu pirmo puslaiku. Lāči iegūs bumbu, lai atklātu trešo ceturtdaļu.

Delfīni 7, lāči 0 : … un tad notiek katastrofa. Džordans Hovards piesit bumbu Dolphins 3 jardu līnijas robežās, un Maiami atgūstas.

Delfīni 7, lāči 0 : BEIDZOT LIELA SPĒLE! Mičs Trubiski ietriec Teiloru Gabrielu dziļi, lai iegūtu 47 jardu bumbu, lai uzbrukumam piešķirtu dzīvību.

Delfīni 7, lāči 0 : 'Bears' aizsardzība atgūst pirmos trīs spēles dienā, lai atgūtu bumbu. Tagad ir pienācis laiks pārkāpumam apturēt darījuma beigas.

Delfīni 7, lāči 0 : Vincents Teilors atlaiž Miču Trubiski ar vēl vienu trešdaļu un beigs Bears trešo braucienu ar sitienu.

Delfīni 7, lāči 0 : Lāčiem tiek piešķirts pirmais sitiens, kad delfīni aizsardzībā noturas pret to, kas būtu bijis neveiksmīgs trešā sitiena pārveidojums.

Delfīni 7, lāči 0 : Pirmais maiss nogādāja Bears grūtā vietā, taču viņi spēja pārvērst trešdaļu un garu, lai turpinātu braukt. Tas noteikti neizskatās pēc tā paša uzbrukuma, kas sagrāva Tampabeju pirms divām nedēļām, taču vēl ir jāspēlē daudz futbola.

Delfīni 7, lāči 0 : Dolphins nokļuva līdz Bears 41 jarda līnijai, taču viņiem bija jādod sitiens otrās ceturtdaļas otrajā izspēlē pēc tam, kad no turienes apstājās disks. Brokam Osveileram līdz šim ir 70 no 10, gūti 70 jardi un viens piezemējums.

Pirmā ceturtdaļa: Dolphins 7, Bears 0

Delfīni 7, lāči 0 : Apgrozījums par kritieniem Bears pēc Tarika Cohen zvaigžņu spēles atklātā laukā, ko veica Reshad Jones. Koens mēģināja to iznest ārā, bet nesaņēma pārsvaru. Lāčiem kopā ir 40 jardi un nulle punktu divos braucienos.

Delfīni 7, lāči 0 : Lāči ir iekļuvuši Dolphins teritorijā savā otrajā braucienā, taču vēl joprojām nav spēlējuši vairāk par deviņiem jardiem. Tagad nāk lielais trešais un 2 uz Dolphins’ 42.

Delfīni 7, lāči 0 : Broks Osveilers ar precīzu piespēli trāpa Nikam O’Līrijam. Šis, iespējams, nav sākums, ko kāds gaidīja Bears aizsardzībai, kas līdz šim nav izskatījusies lieliski.

Lāči 0, delfīni 0 : Denijs Amendola atsakās nokāpt, tāpēc Leonards Floids nogrūž viņu zemē un tiek notverts par personisku pārkāpumu. Pēc nevajadzīgā soda delfīniem ir bumba Bears 8 jardu līnijas iekšpusē.

Lāči 0, delfīni 0 : Delfīni ir iekļuvuši Bears teritorijā pēc tam, kad Broks Osveilers atrada Džeiku Grāntu no jauka maršruta 25 jardu pacēlumam trešajā lejā.

Lāči 0, delfīni 0 : Mičs Trubiskis palaida garām lielu izdevību pa vidu, trešdaļā ar plaši atvērtu Entoniju Milleru, tāpēc Dolphins pēc sitiena atgriezīsies pie savas 46 jardu līnijas. Šī ir tikai otrā reize šosezon, kad Bears pirmajā braucienā nespēj gūt piezemējumu.

Lāči 0, delfīni 0 : Broks Osveilers ieguva Dolphins pirmo sitienu ar 14 jardu piespēli Nikam O’Līrijam, taču viņu cīņas trešajā sitienā turpinājās ar Alberta Vilsona atmestu piespēli. Osveileru īsti nevar vainot par to, kas Maiami būtu iespiedis laukuma vārtu teritorijā.

Pirms spēles

Izskatās, ka Bears paliks karsti, izejot no atvadu nedēļas, svētdienas pēcpusdienā 6. nedēļas izbraukuma spēlē pret Dolphins. Pirmo reizi šajā sezonā viņi šūpos oranžos krekliņus karstā un mitrā laikapstākļos Dienvidfloridā, kur sagaidāms, ka sākuma karstuma indekss būs tuvu 100.

Spēlei vajadzētu būt labvēlīgai Bears, neskatoties uz spēli, kas notiek izbraukumā. Dolphins pēc sezonas sākuma ar 3:0 ir zaudējuši savstarpējās spēlēs. Vēl sliktāk Maiami, dublieris Broks Osveilers sāks kā aizsargs, bet Raiens Tanehils savainojuma dēļ .

Šai attīstībai vajadzētu likt Khalil Mack, Akiem Hicks un pārējai Bears aizsardzībai laizīt savas karbonādes. Tannehils, lai arī nav elites NFL piespēlētājs, vismaz rada atlētiskumu un mobilitāti. Osveilers, 6-7 koka stumbrs aizsarga, visticamāk, pavadīs garu pēcpusdienu, mēģinot izvairīties no neapšaubāmi visbaismīgākās piespēles futbolā. Viņa vienīgais spēles laiks šajā sezonā bija, kad viņš pirms divām nedēļām zaudēja 'Patriots'.

Attiecībā uz 'Bears' uzbrukumu lielais jautājums ir par to, vai Mičs Trubiskis spēs to saglabāt pēc sešu piezemējumu snieguma pret Tampabeju. Komandai svētdien šādas pūles, visticamāk, nebūs vajadzīgas, jo īpaši, ja Vika Fandžio ekipāžai šonedēļ būs jāsaskaras ar Osveilera vadītu pārkāpumu, taču otrā gada QB pēc Buccaneers sagraušanas ir jāparāda stabils progress.