10 USD par Miller Lite? Šīs sezonas Bears spēlēs alus cenas atkal pieauga

Alus cena salīdzinājumā ar pagājušo gadu pieauga vismaz par 25 centiem. Pērkot alu no pārdevēja, jums būs jāmaksā 10,25 $, lai iegūtu alu savās vietās.

Bears pret Buccaneers: 4. nedēļas gala rezultāts un svarīgākie punkti

Bears vēlas palikt NFC ziemeļu virsotnē, bet Buccaneers svētdienas pēcpusdienā apmeklēs Soldier Field. Pārbaudiet šeit, lai uzzinātu tiešraides atjauninājumus!

Kādas ir izredzes, ka lāči uzvarēs šīs sezonas Super Bowl? Nav lieliski

Bears ir astotā sliktākā izredzes uzvarēt Super Bowl šosezon.

Packers QB Ārons Rodžerss atgriežas pēc tam, kad Bears viņu izsita no spēles

Packers aizsargs satvēra viņa kreiso ceļgalu un bija jāparūpējas komandas darbiniekiem pēc tam, kad aptuveni sešas minūtes otrajā ceturtdaļā viņu atlaida Bears aizsargs Rojs Robertsons-Haris.

1. nedēļas Bears un Packers rezultāts, svarīgākie momenti un daudz kas cits

Bears brutālā zaudējumā pret Grīnbeju puslaiku nospēlēja ar 17:0, atklājot 2018. gada sezonu.

Lāču leģenda Diks Butkus ir franšīzes sirds

Lāči sakņojas tradīcijās un pagātnes atcerēšanā, lai cik primitīvi vecie laiki šķistu nepiederošajiem.

Patiesība ar savām saknēm: Bears QB Mičs Trubiskis nekad neaizmirsīs, no kurienes viņš ir

Pirms aizsargam Mičam Trubiskim bija viņa slavenais Toyota Camry, ar kuru viņš brauca no Chapel Hill, Ziemeļkarolīnā, uz Halas Hallu, bija 'FAVRE 10'.

Skatieties, kā Bears fani neizdodas sist Kodija Pārkija 43 jardu vārtus

Neviena persona no 100, kas mēģināja, nebija pat tuvu Kodija Pārkija divkāršajam sitienam.

Bears ierindojās neizšķirti trešajā vietā 2020. gada sākumā Super Bowl izredzes

Bears ir 10:1, lai uzvarētu 2020. gada Super Bowl, atpaliekot tikai no Chiefs (7:1) un Rams (8:1) un ir neizšķirts ar Patriots un Saints.

Apklusināt kritiķus: Bears 2017. gada drafta (Pro Bowl) klase bija lieliska.

'Bears' uz 'Pro Bowl' nosūtīja trīs savas 2017. gada drafta klases dalībniekus: Miču Trubiski, Tariku Koenu un Ediju Džeksonu.

Eagles-Bears biļešu cenas samazinās, tuvojoties izslēgšanas turnīra spēlei

Tuvojoties savvaļas kāršu spēlei Eagles-Bears, biļešu cenas kopš pirmdienas ir samazinājušās par 16 procentiem, liecina TickPick dati.

Bears vs. Eagles, 2019. gada NFC savvaļas kāršu spēle: gala rezultāts un spēles svarīgākie momenti

Kodijs Pārkijs netrāpīja potenciālo spēles uzvaras sitienu, kad līdz pamatlaika beigām bija atlikušas 10 sekundes, jo Bears sezona beidzās svētdienas vakarā.

Gritty met ēnā Cody Parkkey ar Bird Box Challenge

'BRĪDINĀJUMS: nemēģiniet Pārkija izaicinājumu Čikāgā!'

Nākamā pietura, Slavas zāle: bijušais Bears DE Julius Peppers aiziet pensijā

Džūliuss Peperss, kurš trīs sezonas Bears sastāvā sasniedza Pro Bowl un bija bona fide zvaigzne lielāko daļu no saviem 17 NFL pavadītajiem gadiem, dodas pensijā.

Bijušais Bears stūrmanis Čārlzs Tilmens, kurš strādā par FIB aģentu — ziņojums

Bijušais Bears stūra aizsargs Čārlzs Tilmens savās spēļu grāmatās tirgoja klasificētu informāciju.

Patriots pret Rams, 2019. gada Super Bowl: Toms Breidijs neglītā veidā izcīna sesto titulu

Stingrs gals Robs Gronkovskis izdarīja vienīgo piezemējumu spēlē, iespējams, bija pēdējais tvēriens viņa karjerā.

Sešu gredzenu cirks: nesalīdziniet Patriots QB Tomu Breidiju ar Bulls Maiklu Džordanu

Ir muļķīgi salīdzināt nesalīdzināmo, taču šeit ir teikts, ka Breidijs nav tuvu bijušajam Bulls lieliskajam.