Kategorija: Teniss

Rodžers Federers Austrālijas atklātajā čempionātā šokēts par 20 gadus veco Stefanosu Cipasu

Melek Ozcelik

Federera kandidatūra uz trešo čempionātu pēc kārtas Melburnparkā beidzās svētdien.

Lasīt Vairāk

Rafaels Nadals uzvar Dominiku Tīmu, iegūstot 12. Francijas atklātā čempionāta titulu

Nadals finišēja spēcīgs, lai turpinātu savu nepārspējamo panākumu Roland Garros.

Iepazīstieties ar Koko Gofu, 15 gadus veco tenisa fenomenu, kurš no Vimbldonas izslēdza Venusu Viljamsu

Tenisa nākamā jaunā zvaigzne Vimbldonā pasaulei sevi plaši pieteica.

Serēna Viljamsa Vimbldonas finālā piekāpjas Simonai Halepai, pārtraucot 24. Grand Slam titulu.

Halepa pārspēja Viljamsu ar 6:2, 6:2, izcīnot savu pirmo titulu All England Club.

Novaks Džokovičs turpina uzvarēt Rodžeru Federeru par 2019. gada Vimbldonas čempionu titulu

Kāds mačs starp diviem visu laiku izcilākajiem spēlētājiem.

'Coco' Gauff skrējiens Vimbldonā beidzas ar zaudējumu Simonai Halepai

15 gadus vecais amerikāņu fenomens pēc kārtas atkrita uz bijušo pasaules 1. numuru.

Gadu vēlāk 'US Open' joprojām izjūt Serēnas Viljamsas un Karlosa Ramosas konfrontācijas atskaņas.

Šogad tiesnesis Karloss Ramoss netiesās spēles, kurās piedalās Serēna Viljamsa vai viņas vecākā māsa Venusa.

Kāda sāncensība? Serēna Viljamsa izcīna vēl vienu uzvaru pār Mariju Šarapovu ASV atklātā čempionāta pirmajā kārtā

Savā pirmajā spēlē ASV atklātajā čempionātā kopš pagājušā gada zaudējuma haotiskā, strīdīgā finālā Viljamsa pagarināja uzvaru sēriju pret Šarapovu līdz 19 spēlēm.

Serēna Viljamsa US Open pusfinālu sasniedz 44 minūtēs; Ar 78. numuru izliktais Grigors Dimitrovs no amata izspiež Rodžeru Federeru

Rodžers Federers, cīnoties ar muguras augšdaļas un kakla problēmām, ceturtdaļfinālā piekāpās ar 3-6, 6-4, 3-6, 6-4, 6-2.

Bjanka Andreesku 2019. gada ASV atklātā čempionāta finālā uzvar Serēnu Viljamsu

Andreesku atvairīja novēlotu Viljamsas apsūdzību, lai iegūtu savu pirmo ASV atklātā čempionāta čempionātu.

Noturīgais Rafaels Nadals Austrālijas atklātajā čempionātā pārspēj animēto Niku Kirgiosu

Ar 1. numuru izliktais Nadals spēra soli tuvāk rekordlielam 20. Grand Slam titulam.

Rafaels Nadals uzvar Francijas atklātajā čempionātā, izšķirot Rodžeru Federeru ar 20 galvenajiem tituliem

Nadals dominēja ranga augstākajā vietā esošā Novaka Džokoviča 13. čempionātā Roland Garros turnīrā.

Bijušo tenisa zvaigzni Džeimsu Bleiku joprojām satricina tikšanās ar policistu

Bleiks, kurš ir melnādains, tika kļūdaini identificēts kā aizdomās turamais kredītkaršu krāpšanas shēmā. Video bija redzams, kā slepenais Ņujorkas policists satver viņu aiz rokas, met uz ietves ar seju uz leju un saslēdz rokudzelžos.

Serēna Viljamsa US Open pusfinālā zaudē trīs setos

Viktorija Azarenka, kura uzvarēja ar 1-6, 6-3, 6-3, finālā spēlēs ar Naomi Osaku.

Dominiks Tīms atspēlējas no 2 setiem, lai uzvarētu US Open

Tīms kļuva par pirmo vīru 71 gada laikā, kurš uzvarējis finālā, zaudējot pirmos divus setus.

67 gadu vecumā mirst 'Grand Slam' tenisa čempionu treneris Bobs Brets

Breta spēlētāju vidū bija 'Grand Slam' čempioni Boriss Bekers, Gorans Ivanisevičs un Marins Čiličs.

Novaks Džokovičs notur Aussie Open uzvaru; Venusu Viljamsu satricina savainojums

Naomi Osaka un Serēna Viljamsa iekļūst galvenajā turnīrā.

Serēna Viljamsa apžilbina pēdējo Aussie Open publiku ar bezskata metienu

Sacensības būs atļauts turpināt, taču no sestdienas līdzjutēji nevarēs apmeklēt spēles jaunās Covid-19 bloķēšanas dēļ.

3 ASV sievietes iekļūst Austrālijas atklātā čempionāta ceturtdaļfinālā

Džesika Pegula un Dženifera Breidija pievienojas Serēnai Viljamsai ceturtdaļās.

Serēnas Viljamsas uzvara Austrālijas atklātajā čempionātā nozīmē kāršu cīņu pret Naomi Osaku

Trīskārtējā 'Grand Slam' čempione Osaka ceturtdienas pusfinālā nodrošinās 19 uzvaru sēriju.