Šodien pirms 35 gadiem: Bears pārspēja Packers visšķautņainākajā spēlē sēriju vēsturē

Melek Ozcelik

DEC. 1980. gads...Čikāgas Bears ar 61:7 pārspēja Grīnbejas Packers...(Dona Bīrmena foto)

Valters Peitons veica trīs piezemējumus, Vinss Evanss iemeta vēl trīs, un Bears uzvarēja Packers ar 61:7. 1980. gada 7. decembris visdomīgākajā spēlē sērijas vēsturē.

Sezonas sākumā Grīnbeja ar 12:6 pārspēja Čikāgu, kad Česters Markols 25 jardus pacēla bloķētu Packers vārtu mēģinājumu par piezemējumu pagarinājumā.

Atbildes spēle Soldier Field laukumā tieši trīs mēnešus vēlāk šķita mazrezultatīva, jo pirmā ceturtdaļa beidzās ar neizšķirtu. Taču Čikāga otrajā ceturtdaļā guva 28 punktus, ieskaitot divus Peitonas piezemējumus, un panāca trīs piezemējumu pārsvaru uz pusi.

'Bears' aizsardzība guva tikpat punktus, cik Grīnbejas uzbrukums, pateicoties Lena Valteršeida 36 jardu pārtvertās bumbas atdevei ceturtajā ceturtdaļā.

Ievadot spēli, Čikāga iepriekšējās trīs spēlēs pret Grīnbeju nebija guvusi nevienu ofensīvu piezemējumu. ChicagoBears.com . Taču tajā dienā gūtais 61 punkts joprojām ir Bears franšīzes rekords.

Izvirzoties vadībā ar 48:7, Peitons tika izvilkts no spēles par labu dublieram Villijam Makkledonam, taču atspēlējās un ceturtajā ceturtdaļā panāca 55:7, izraisot Grīnbejas spēlētāju dusmas.

Kad redzat, ka tādi puiši kā [Peitons] atgriežas ar nepareizu rezultātu, tas kaut kā paliek jūsu prātā, pēc spēles sacīja Packers stūra aizsargs Estuss Huds. ChicagoBears.com . Jā, mēs to atcerēsimies nākamreiz, kad spēlēsim Bears. Tas, kas iet apkārt, nāk apkārt.

Iegult no Getty Images

Skatīt attēlu | gettyimages.com Bears zaudēja katrā no nākamajām trim spēlēm pret Grīnbeju, pirms sāka sēriju 15 uzvaras 18 mēģinājumos pret Packers.

Skatieties: Čikāga pārspēj Grīnbeju ar 61:7

Visa statistika, izmantojot Pro-futbola atsauce .