Lebrons Džeimss kļūst populārs ar atklāto ceļojumu pret džezu: 'Viena no sliktākajām lietām, ko jebkad esmu darījis'

Melek Ozcelik
Nba

Es domāju, ka biju gatavs piespēlēt bumbu, un manas smadzenes gluži vienkārši, man bija darbības traucējumi, sacīja Džeimss. Man tiešām bija darbības traucējumi.

Man ir žēl par to tiesnešiem, jo ​​viņi, iespējams, saņems uzrakstu par to vai kaut ko citu. Tas bija diezgan slikti, Lebrons Džeimss sacīja par ceļojuma aizliegumu trešdienas spēlē pret Jazz.

Riks Bomers/AP

Iespējams, tas bija fakts, ka Losandželosas 'Lakers' aizvadīja otro nakti, taču trešdienas vakara spēlē pret Jūtas 'Jazz' uz īsu brīdi izskatījās, ka Lebrons Džeimss bija aizmirsis, kur tieši atrodas.

Kad Lakers pirmajā ceturtdaļā izvirzījās vadībā ar 34:26, Džeimss, šķiet, domāja, ka viņš spēlē vasaras sezonā, nevis NBA laukumā spēlē pret Jazz. Par laimi Lebronam, tiesneši, kas viņu vēroja, iespējams, bija aizmirsuši, kur viņi atrodas.

Pirmajā ceturtdaļā šo bumbu turot bumbu, Džeimss pacēla savu driblu, lai veiktu trīs soļus, pirms atkal sāka savu driblu. Izskatījās, ka viņš pārliecinājās, ka visi zina, kāds ir rezultāts vai kaut kas cits.

Džeimss, kurš finišēja ar 20 punktiem un 12 rezultatīvām piespēlēm Lakers uzvarā ar 121:96, pēc spēles žurnālistiem sacīja, ka Freida ceļojums, iespējams, bija viena no sliktākajām lietām, ko esmu paveicis savā karjerā.

Es to nesapratu līdz puslaikam, Džeimss sacīja: izmantojot ESPN . Viens no maniem treneriem man parādīja.

'Jazz' uzbrucējs Bojans Bogdanovičs, kurš sargāja bumbu, kļuva neticīgs pie bezzvana un entuziastiski norādīja uz Džeimsu. Džeimss sacīja, ka sadursme zem groza starp komandas biedru Kentaviusu Kaldvelu-Popu un Jazz aizsargu Donovanu Mičelu viņu momentā novērsa.

Man ir žēl par to tiesnešiem, jo ​​viņi, iespējams, saņems uzrakstu par to vai kaut ko citu. Tas bija diezgan slikti.

Neskatoties uz īso neveiksmi, Džeimsa komanda ir labā pozīcijā, lai izkļūtu no nodevīgās Denveras-Jūtas ar 2:0.

Džeimsam tas nebija vienīgais vīrusu mirklis naktī. Ceturtās ceturtdaļas beigās, kad iznākums bija izšķirts un vieta uz rezervistu soliņa bija nodrošināta uz nakti, Džeimss savus purpursarkanos un dzeltenos sitienus atdeva kādam jaunietim tribīnēs.

Kad Kails Kuzma piebāza Toniju Bredliju divas reizes pēc kārtas, Džeimss izlīda no rezervistu soliņa un vadīja svinības, gandrīz zem groza tinoties tikai zeķēs.

Šī uzvara bija arī Džeimsa pirmā uzvara Jūtā kopš 2010. gada 8. decembra.