Ugunsgrēks zaudēja Orlando City, kad izbraukumā bezuzvaru sērija sasniedz 19 spēles

Melek Ozcelik

Bendži Mišels guva vārtus 51. minūtē, un Orlando City ar 1:0 pārspēja Fire 1:0 lietus piesātinātajā sestdienas vakarā.

Uguns uzbrucējs Staņislavs Ivanovs (centrā) strādā pret Orlando aizsargiem Ruanu (pa kreisi) un Silvestru van der Voteru.

Čikāgas Fire FC

ORLANDO, Fla. — Meisons Stajduhars savā pirmajā MLS izslēgšanas spēlē atvairīja piecus vārtus karjerā, Bendži Mišels guva vārtus 51. minūtē, un Orlando City ar 1:0 pārspēja Fire komandu lietus piesātinātā sestdienas vakarā. Spēcīga lietus dēļ sākums tika aizkavēts apmēram 45 minūtes.

Orlando City (9-4-7) ir nepārspēta pēdējās piecās spēlēs. Fire (5-11-5) ir bez uzvarām 19 izbraukuma spēlēs pēc kārtas kopš uzvaras Orlando City 2019. gada oktobrī ar 5:2.

23 gadus vecais Stajduhars ir sācis katru no pēdējām piecām spēlēm – vienīgajās piecās spēlēs viņa MLS karjerā – savainotā Pedro Gallezes vietā, kurš pēc trīs nedēļu pārtraukuma atgriezās uz Orlando City rezervistu soliņa, taču neredzēja darbību. .

Paredzams, ka Gallese, kurš 25. jūlijā zaudēja New York City FC pēdējās minūtēs, guva kājas savainojumu, sākumsastāvā atgriezīsies piektdien pret Maiami 'Inter'.

Tešo Akindele uzbrukuma trešdaļā nozaga bumbu no Fire aizsarga Maurisio Pinedas un iebakstīja to Mišelam, kurš veica divus dribļus, pirms no soda loka augšdaļas raidīja bumbu vārtos garām Bobijam Šatlvortam.

Fire gandrīz izlīdzināja rezultātu pēc stūra sitiena pagarinājumā. Alvaro Medrans sita stūrī, un Luka Stojanovičs ar galvu raidīja bumbu vārtos, bet Orlando vārtsargs Meisons Stajduhars viņu atvairīja no līnijas. Pēc minūtes Stajduhars atvairīja Medran brīvsitienu ārpus laukuma, lai nodrošinātu uzvaru.